Ділова гра "Управлінський поєдинок"

Управлінський поєдинок20 червня 2013 року АВУ «КРОК» спільно з центром альтернативних бізнес-технологій «Бізнес Сталкер», навчальним центром Київської торгово-промислової палати та Федерацією управлінської боротьби України запрошують Вас взяти участь у діловій грі «Управлінський поєдинок» за технологією В.К. Тарасова.

Мета гри:
- познайомити з унікальною технологією В.К. Тарасова «Управлінський поєдинок»;
- надати можливість учасникам отримати реальний досвід ведення переговорів в складних, іноді стресових ситуаціях, побачити і приміряти на себе нові форми поведінки і прийоми управління, арсенал методів і тактик ведення переговорів;
- навчитися здобувати перемогу, отримувати незаперечні переваги в будь-яких переговорах: з колегами, партнерами, підлеглими, постачальниками, представниками органів влади;
- заощадити час на ліквідації наслідків прийнятих управлінських рішень, навчитися приймати правильні управлінські рішення як заздалегідь, так і в реальному часі, прямо тут і зараз;
- прогнозування ситуації та її розвитку.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники підприємств і підрозділів, лінійні менеджери, ті, у кого є потреба і бажання удосконалювати приватне майстерність в управлінні людьми і ситуацією в цілому.

Місце та час проведення:
з 18.45 до 21.00, приміщення Київської торгово-промислової палати за адресою: м. Київ, вул. Б.Хмельницького 55, 2 поверх.

Додаткова інформація тут.

Реєстрація учасників обов'язкова.
Зареєструватися Ви можете за тел.: 050-310-45-24 або [email protected].
Контактна особа: Олександр.

Для членів АВУ «КРОК» участь безкоштовна.
Кількість учасників обмежена!