Україно-нідерландська програма «Подвійний диплом»

Подвыйний диплом_КРОКУправління міжнародного співробітництва «КРОКу» запрошує випускників Університету, які працюють у сфері економіки, бізнесу чи управління, взяти участь в Україно-нідерландській програмі «Подвійний диплом».

Слухачі програми матимуть можливість вдосконалити навички володіння англійською мовою та опанувати необхідні для керівних посад у бізнесі компетенції. Під час навчання слухачі програми вивчатимуть такі курси, як Лідерство, Європейське право, Менеджмент, Управління проектами, Особистісна ефективність, Логістика, Підприємництво, Корпоративні фінанси, Управління конфліктами та змінами, Бізнес-планування тощо.
Навчання здійснюється за навчальними планами та освітніми методиками нідерландського університету!

Основні переваги участі в програмі:
- диплом нідерландського університету, що не потребує підтвердження;
- 2 в 1: українська теорія + нідерландський практичний підхід;
- стажування в Нідерландах;
- практико-орієнтоване навчання;
- розвиток підприємницьких навичок.

Заняття проходять у суботу, 2-3 рази на місяць, з 9 до 15 години.

Стати слухачем програми або отримати більш детальну інформацію Ви можете в Управлінні міжнародного співробітництва Університету «КРОК» (к. 418, контактна особа: Дробина Анна, 044 455 69 86, 093 508 74 17), а також на нашому сайті: www.krok.edu.ua (у розділі «Міжнародні зв’язки»).