Власний бізнес - це просто?

V. Matveev2 липня 2013 року запрошуємо на майстер-клас Володимира Матвєєва «Власний бізнес - це просто? З чого почати свою справу і де взяти стартовий капітал».

Володимир Матвєєв - керуючий партнер УВШБ; брав участь у запуску більше 40 українських стартапів в якості інвестора, керуючого директора або ментора; зробив блискучу корпоративну кар'єру найманого працівника; допомагає вибудовувати і розвивати бізнес в якості консультанта і бізнес-тренера таким компаніям як BOSCH, Ernst & Young, Fozzy, GoodYear, Nemiroff, Roche, Schneider Electric, Société Générale, АВТО Інтернешнл, Артеріум, Козирна Карта, МТС.

У ході майстер-класу Ви дізнаєтесь:
- що приховують і чого НЕ кажуть роботодавці своїм найманим працівникам при прийомі на роботу;
- чому бізнес, започаткований у 18-25 років у середньому в 3 рази успішніше, ніж у будь-якому іншому віці;
- як зробити бізнес зі своїм роботодавцем і з найманого менеджера перейти в статус співвласника;
- які помилки робить 75% підприємців-початківців і чи можливо їх уникнути, якщо знати про них заздалегідь;
- покроковий алгоритм створення власного бізнесу - від бізнес-моделі до точки беззбитковості та сталого позитивного грошового потоку.

Всім учасникам майстер-класу:
- заряд енергії та натхнення для старту свого бізнесу
- корисні бізнес-контакти
- індивідуальна тест-діагностика «Чи варто вам починати свій бізнес?».

Дата і місце проведення:
2 липня(вівторок), 19:00-21:00
Університет «КРОК», вул. Лагерна 30-32, ауд. 120

Участь безкоштовна за умови реєстрації.