Техніка мовлення та акторська майстерність

Техніка мовлення та акторська майстерністьУ середу, 17 липня 2013 року, запрошуємо на майстер клас з техніки мовлення та акторської майстерності від наших партнерів - Advertising School.

В рамках майстер - класу:
- правила публічних виступів;
- як грамотно, яскраво і дохідливо висловлювати свої думки;
- як захоплювати слухача своїми ідеями і управляти увагою аудиторії;
- про основи сценічного руху та мистецтві перевтілення;
- як управляти своїми емоціями на сцені, перед кіно-і фото-камерою, у звичайному житті.

Наші спікери:
Зайома Олександр —  викладач техніки мовлення та ораторської майстерності з 5-річним досвідом, ведучий корпоративних заходів та вечірок з 9-річним досвідом публічних виступів. Лауреат конкурсів читців в жанрі малих естрадних форм. Викладач техніки англійської мови на проекті «X-фактор» на телеканалі СТБ.
Пономаренко Люся – режисер-постановник, сценарист, актриса з 10-річним стажем, керівник студії активного творчого розвитку «Akterstvo.com», кастинг - директор Highlight pictures і театрального фестивалю «Перехрестя».