Стипендіати АВУ "КРОК" вирушили в Польщу

Стипендіати АВУ "КРОК"-2013 Сьогодні переможці Конкурсу на здобуття стипендії АВУ "КРОК"-2013 Альона Янішевська та Сергій Романець, а також найактивніша студентка з SPG (Студентської проектної групи) Аня Іванова вилетіли в Польщу, де вони протягом місяця у літній школі будуть вивчати польську мову, а також спілкуватися і обмінюватися досвідом зі студентами зі всього світу.
Така чудова можливість вже третій рік поспіль надається кращим студентам КРОКу Почесним членом нашої Асоціації Тарасом Володимировичем Фініковим - Президентом Міжнародного фонду досліджень освітньої політики.
Бажаємо нашим студентам гарно відпочити, а також ефективно використати такий шанс не тільки для саморозвитку, а й для подальшого удосконалення студентської спільноти нашої alma-mater!