Облаштування парку «Нивки»

парк Нивки Парк «Нивки» завжди був і залишається улюбленим місцем КРОКівців - тут вони і відпочівають та спілкуються, і бігають марафони та грають в футбол на парах з фізичної культури, і зустрічі випускників проводять.
Вже не один рік студенти та співробітники проводять акції з прибирання території парку.
А випускниця КРОКу 2006 року Юлія Бобровник увійшла до ініціативної групи молоді, яка займається реалізацією соціального проекту «Я - за чисте місто!», і запропонувала приєднатися до даного проекту, який має на меті благоустрій парку «Нивки», клуб  небайдужих до таких питань студентів КРОКу «Еколотос».

Переглянути презентацію проекту

Наразі триває збір благодійної допомоги на облаштування парку «Нивки», а саме на встановлення лавок та урн для сміття й обладнання спортивного майданчику із сучасними тренажерами.

Всіх, хто не байдужий до подібних соціальних проектів, спрямованих на покращення екологічної ситуації в країні та створення умов для відпочинку в чистому і красивому парку, а також спортивно розвиватися на нових сучасних майданчиках, запрошуємо приєднатися і надати благодійну допомогу за поданими ниже реквізитами:

Реквізити: Міжнародний благодійний фонд «Україно! Я за тебе!»,
ідентифікаційний код 35137539,
р/рахунок № 26002057003976
в СФ ПАТ КБ «ПриватБанк» у м.Києві,
МФО 380269.
Призначення платежу: Благодійна допомога.

або
Карта Приват банку 4405 8858 2973 08 26, отримувач Монько Максим Олександрович.

Питання щодо проекту можна задавати Юлії:
тел. +38063 591 2027