Засідання Правління АВУ "КРОК"

На засіданні Правління Асоціації випускників КРОКу було обговорено питання про членські внески у 2011 році, проведення Конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників Університету "КРОК" для видатних студентів університету, Програму лояльності та організаційні питання.

Згідно прийнятих рішень, встановлено, що члени нашої Асоціації, які є КРОКівським подружжям, будуть сплачувати членські внески тільки за одного з членів родини, вступний внесок - кожен окремо.

Конкурс на здобуття стипендії Асоціації випускників для видатних студентів КРОКу, який приурочено до Дня народження КРОКу, цього року буде проголошено 27 березня. Нагородження переможців планується провести 25 травня під час урочистої церемонії, в якій візьмуть участь члени Асоціації та запрошені студенти і співробітники університету. Положення про Конкурс на здобуття стипендії Асоціації випускників Університету "КРОК" буде опубліковано на нашому сайті не пізніше 28 березня 2011 року.