Увага! Новорічний фотомарафон!

Запрошуємо студентів, випускників та співробітників КРОКу взяти участь у мініконкурсі та виграти чудовий подарунок до Нового року - мініфотопринтер LG Pocket Photo!

Фотоконкурс_2013Умови конкурсу ( ПРОХАННЯ ЧИТАТИ УВАЖНО ):
1 . У конкурсі розігрується 3 ( три ) фотопринтера LG Pocket Photo.
2 . У конкурсі можуть брати участь ТІЛЬКИ студенти , випускники та співробітники Університету «КРОК» , що надали ВЧАСНО фотографії , на яких відображені важливі для них події року, що минає.
3 . Фотографії можна вислати на пошту alumni.krok @ gmail.com, прохання вказати в темі «ФОТОКОНКУРС» або розмістити вконтакті http://vk.com/alumniKROK_2013 НЕ ПІЗНІШЕ 21.00 26 грудня 2013 р.
4 . Фотографія повинна бути підписана, а також в коментарі до неї вказані ПІБ учасника та його приналежність до КРОКу.
5 . Учасник конкурсу дає дозвіл організаторам на публікацію своїх фотографій на онлайн-сторінках конкурсу.
6 . Переможці будуть обрані конкурсною комісією, до якої увійдуть представники організаторів конкурсу та спонсора. При оцінюванні фотографій також буде врахована активність групи підтримки конкурсанта.
5 . Результат конкурсу буде оголошено 27 грудня 2013 р., в 15.00.
6 . Дата вручення призів буде узгоджена з переможцями.

Організатори конкурсу:
- Асоціація випускників Університету «КРОК»
- Студрада Університету « КРОК»
Конкурс проходить за підтримки LG Electronics!