Оголошено переможців фотоконкурсу

Конкурс Вітаємо переможців новорічного фотоконкурсу «2013ий – життя, яке хочеться запам’ятати», який наша Асоціація проводила разом з нашим партнером компанією LG Electronics!

На конкур 37 учасників подали 225 фотографії!
Конкурсна комісія, до якої увійшли представники LG Electronics, оцінювала скоріше не якість фотографій, а якість і різнобарвність життя наших учасників у 2013-му році.

Символічно, що переможцями конкурсу стали студентка, випускники і співробітник КРОКу:
- студентка КРОКу Альона Карпенко,
- випускник і співробітник КРОКу Андрій Хрутьба,
- випускник КРОКу Сергій Миселюк.

Всі переможці отримають призи віднашого партнера - мініфотопринтери LG Pocket Photo!

Дякуємо всі учасникам за можливість разом з ними ще раз пережити рік, що минає, і бажаємо всім наступний рік прожити так, щоб було про що розказати і показати на нашому конкурсі «2014ий – життя, яке хочеться запам’ятати».