Конкурс на здобуття стипендії АВУ "КРОК"-2014

Вже вп’яте АВУ «КРОК» до дня народження Університету проводить Конкурс на здобуття стипендії Асоціації для кращих студентів КРОКу.

Метою конкурсу традиційно є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.

Стипенлія-2014За результатами конкурсу буде надано дві стипендії студентам Університету (починаючи з третього курсу) та/або випускних курсів коледжів денної форми навчання, що мають значні особисті досягнення в науці, культурному житті, спорті або розвитку студентства.

Однією з умов учасі у Конкурсі є написання есе «Об’єднання випускників університету: переваги та зони розвитку».

Звертаємо увагу, що окремі члени та партнери АВУ «КРОК» також можуть присудити учасникам додаткові чи заохочувальні нагороди, які можуть полягати як у матеріальному, так і в моральному заохоченні, зокрема цього року ми готові знову вручити «Зелену премію» за практичний внесок у розвиток «зелених» ідей.

Прийом заявок триває до 31 березня 2014 року.