Україна - нова реальність

Україна В часи економічної кризи та невизначеності, інформаційної війни та «фейків», хочеться дізнаватись більше правдивої інформації і розуміти, що відбувається. Сперечатись між собою у соцмережах набагато легше, ніж спробувати зрозуміти суть.

Саме для тих, хто думає, ставить питання та шукає відповіді, 16 квітня 2014 року відбулась стартова зустріч в рамках проекту «Україна - нова реальність: погляд історика, юриста-міжнародника та економіста» від Асоціації випускників Університету КРОК.
У якості спікерів були запрошені викладачі КРОКу:
Хорошенюк А.П. - канд. іст. н.,
Лук’янець В.С. - канд. юр. н.,
Алімпієв - Є.В. канд. ек. н.
Модератор  зустрічі – Олександра Романцова - менеджер проектів та регіональної взаємодії в Center for Civil Liberties.
Жвавість дискусії підтвердила актуальність обраної теми і всі учасники висловили бажання продовжити спілкування в такому форматі.
Тож пропонуйте свої ідеї і теми для подальших зустрічей.
А головне – приєднуйтесь!
Адже, як відомо, істина народжується в суперечці:)