Врятуємо життя КАРТУНОВА О.В.!!!

Академік Картунов О.В.Ми – сім’я, друзі, колеги, аспіранти та студенти Олексія Васильовича, весь трудовий колектив Університету економіки та права "КРОК", звертаємось до всіх Небайдужих з Великою Надією на Вашу допомогу у врятуванні життя видатної особистості України, доктора політичних наук, професора, академіка УАПН, Заслуженого діяча науки і техніки України, автора численних наукових праць, одного із засновників політології та етнополітології в Україні Картунова Олексія Васильовича.

Олексій Васильович в 2011 році вже мав одну операцію в Національному інституті раку та річну хіміотерапію і переміг цю найбільш страшну, небезпечну та підступну хворобу. Але, на жаль, його знову спіткало тяжке випробування – відбувся рецидив хвороби у печінці. Діагноз – гастроінтестінальна стромальна пухлина (GIST). Проте лікарі Національного інституту раку запевняють – шанси на його повне одужання реально великі !!!

Кошти можна переказувати на картку Приватбанку 5168 7572 5548 4505.

Будемо вдячні за надану допомогу та поширення інформації серед випускників КРОКу різних років!

Нам потрібно разом подолати тривалий шлях задля порятунку життя гарної людини!

Потрібне термінове лікування та непомірно велика сума коштів
(1 місяць хіміотерапії – 49-50 тис.грн.).
Строк лікування – 1 рік.