Конкурс на здобуття стипендії Асоціації випускників КРОКу

Асоціація випускників Університету «КРОК» оголошує Конкурс на здобуття стипендії Асоціації для студентів КРОКу.
Метою конкурсу є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.
За результатами конкурсу буде надано до п’яти стипендій студентам 3-4 курсу, що мають значні особисті досягнення в науці, культурному житті, спорті або розвитку студентства.
Конкурс проводиться вже вдруге, за традицією його підсумки буде оголошено до Дня народження Університету.
Звертаємо увагу, що окремі члени АВУ «КРОК» також можуть присудити учасникам додаткові чи заохочувальні нагороди, які можуть полягати як у матеріальному, так і в моральному заохоченні.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ