Управлінські поєдинки!

Управлінські поєдинки27 травня, з 18.50, в АВУ "КРОК" будуть проходити "Управлінські поєдинки", на які ми запрошуємо випускників, студентів, співробітників КРОКу, а також їхніх друзів і партнерів.

Управлінські поєдинки - це оригінальна авторська методика вдосконалення переговорної майстерності, одночасно ділова гра, тренінг та соціальна технологія.
Її мета - розвиток у керівників:
- глибокого розуміння ситуації, що склалася, та прогнозування варіантів її розвитку,
- навичок швидкісної комплексної оцінки індивідуальних якостей співрозмовника і його прихованих мотивів,
- вміння оперативно приймати правильні стратегічно важливі управлінські рішення, домагаючись потрібного результату.

"Полем бою" для УПРАВЛІНСЬКИХ поєдинків служить конфліктна ситуація, в якій учасники грають ролі з протилежними інтересами.
9 суддів вкажуть учасникам на їх сильні і слабкі сторони. Ведучий дасть зворотний зв'язок кожному учаснику поєдинки, з позиції вміння вести управлінську боротьбу.

Ігрові ситуації, умови участі та реєстрація тут.

Наш партнер: Центр альтернативних бізнес технологій Бізнес Сталкер - тренінгово-консалтингова компанія, що спеціалізується на діловій і міжособистісної комунікації, кризових ситуаціях і організаційному проектуванні.
Керуючий партнер ТОВ "Бізнес Сталкер" - випускник КРОКу Олександр Костенко.