Персональна ефективність: навіщо? як? і що робити?

Anna Soloid Сучасне життя вимагає від нас швидких рішень, як у перегонах  «Формули-1», та неабиякої витривалості, як у марафоні. Величезна кількість інформації, можливостей, купа задач, амбітні цілі. Сьогодні питання власної ефективності не є вибором, це необхідність для кожної людини, яка хоче чогось досягнути.

Запрошуємо вас 13 жовтня 2014 року на майстер-клас Анни Солоід «Персональна ефективність: навіщо? як? і що робити?»

Про що буде йти мова:

- Цілі та мрії: навіщо вони потрібні і як їх досягнути.
- Формула змін: що треба зробити, щоб впровадити бажані зміни у своєму житті.
- Конкретні інструменти персональної ефективності: суть і механізми впровадження у власне життя.

Солоід Анна - член АВУ «КРОК», професійний керівник проектами (IPMA, рівень С). Сертифікований консультант з управління Thomas International Course SLG, Sweden. Консультант з управління компанії Jansen Capital Management. Засновник проекту Start2Go  і співзасновник освітньої ініціативи з 3D друку та моделювання 3DLogia.com. Випускниця організації AIESEC Ukraine, AIESEC Odessa.

Дата і час проведення: 13.10.2014 р., 19.00-21.00
Місце проведення: АВУ «КРОК» (каб. 109)

Реєстрація тут