Дякуємо випускникам за підтримку!

Випускник КРОКу Юрій Поскрипко Дякуємо Юрію Анатолійовичу Поскрипко - члену АВУ «КРОК», який 25 жовтня 2014 року провів тренінг «Основи бізнес-планування» для студентів 3-5 курсів Університету та коледжів - учасників проекту неформальної освіти «Піраньї КРОКу – студенти-підприємці».

Оскільки згідно програми проекту студенти паралельно із відвідуванням тренінгів від спеціалістів різних бізнес-сфер розробляють бізнес-плани підприємств, тренінг допоміг зорієнтувати та направити учасників розробити ефективні бізнес-плани.
Під час тренінгу учасники дізналися: «Що таке бізнес-план?», «Які «кити» є основою бізнес-планування?», «Яка структура бізнес-плану?», а також попрактикувалися, як презентувати свої ідеї інвесторам.