До Дня Соборності України

Хорошенюк Андрій Павлович, КРОК 22 січня Асоціація випускників КРОКу запрошує вас на історичний екскурс-диспут "Соборність - минуле та сучасне".

Поняття «соборність» з’явилось у нашому історичному, науковому й політичному лексиконі порівняно нещодавно.
Соборність – загальна, органічна ознака будь-якої нації, неодмінна умова її розвитку й процвітання.
Соборність, злука, єднання і незалежність – безцінні завоювання, передані нам у спадок патріотами та творцями української державності.
День Соборності – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше, 22 січня 1918 р. – прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.
Про що буде йти мова:
- ідеї єдності українських земель;
- історія свята;
- диспут: «Соборність – виклики сьогодення».

Наш спікер:
Андрій Павлович Хорошенюк - історик, кандидат педагогічних наук, в коло наукових інтересів якого входить дослідження феномену політичної культури.

Час проведення: 22 січня 2015 року, 19.00.
Місце проведення: Асоціація випускників КРОКу (оф. 109).