Конкурс на здобуття стипендії Асоціації випускників Університету "КРОК"

Неймовірна подія!!!

Вперше до дня  народження Університету «КРОК» проводиться  конкурс на здобуття стипендії Асоціації випускників!
Найкращі  студенти  мають унікальну можливість отримати стипендію у комерційному Вузі!
Головною метою конкурсу є  визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, дивують  особистими досягненнями  та  демонструють бажання та потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому!
За результатами конкурсу надається три стипендії Асоціації випускників Університету «КРОК».
Засновником конкурсу є Громадська організація «Асоціація випускників  Університету «КРОК» (далі – «АВУ «КРОК») в особі Правління «АВУ «КРОК».
 ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС