Запрошуємо на Міжнародний фестиваль "Best Woman"

Best Woman14-15 березня 2015 року в Українському домі відбудеться Міжнародний жіночий фестиваль «BEST WOMAN», під час якого кожна жінка зможе зануритися у світ знань і нових відкриттів себе.

40 спікерів-тренерів професіоналів в області жіночого здоров’я, краси, відносин, бізнесу та кар’єри будуть розкривати авторські методики, перевірені на собі і багатьох інших вже успішних і щасливих жінок. А так же відомі і популярні люди поділяться своєю історією успіху і особистим досвідом.
Крім цього, на фестивалі Вас чекає:
  • святковий ярмарок;
  • майстер-класи з handmade, макіяжу, стилю, здоровому харчуванню та кулінарії;
  • тематичні фото зони;
  • шоу програма;
  • розіграш цінних подарунків + IPhone 5s.
Якщо Ви хочете весело і корисно провести 2 дні — 14 та 15 березня — відвідайте Міжнародний жіночий фестиваль «BEST WOMAN»!

Асоціація випускників Університету "КРОК" стала інформаційним партнером фестивалю!

Члени АВУ "КРОК" можуть придбати квитки за пільговою ціною за цим посиланням.

Крім того, ви маєте можливість виграти безкоштовні квитки, якщт візьмете участь у конкурсах на сторінках нашої Асоціації у соцмережах:
у facebook
Вконтакті

Всі питання щодо участі у фестивалі та конкурсів адресуйте нам