Битва маркетологів - Marketing Challenge

MARKETING CHALLENGE29 березня 2015 року Маркетингове агенство Quadrate 28 , АВУ "КРОК" та Центр розвитку кар'єри Університету "КРОК" запрошують випускників  та студентів університету, а також друзів і партнерів нашої Асоціації взяти участь у битві маркетологів - Marketing Challenge.

- Marketing Challenge - це турнір для всіх, хто працює або планує пов'язати свою професійну діяльність з маркетингом, PR, рекламою.
- Складні, комплексні, але цікаві, актуальні завдання, які стоять перед компаніями на сьогоднішній день, що вимагають від учасників знань, досвіду, креативності, розуміння процесу управління маркетингом.
- Нетворкінг - можливість особистого знайомства з першими особами компаній, отримати корисні контакти.
- Можливість зарекомендувати себе в якості спеціаліста в професійному середовищі.
- Можливість виграти грант на реалізацію своєї ідеї.

В турнірі беруть участь команди з 4 учасників.

Коротка презентація проекту.

Реєстрація та умови участі за цим посиланням.

УВАГА! Реєстрація може бути індивідуальною або командною.

Партнери проекту:

Quadrate 28 АВУ "КРОК" ЦРК КРОК