"Ні хабарництву!"

Гула Сергій, КРОК28 травня 2015 року запрошуємо всіх КРОКівців на зустріч із членом Асоціації випускників КРОКу, головою Національного Руху НІ Хабарництву, адвокатом Сергієм Гулою.

Сергій під час навчання в KROK University був головою студентської ради юридичного факультету, активно займався науковою та громадською діяльністю.

Під час зустрічі буде підписано Меморандуми про партнерство між ГО "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів!" та Університетом "КРОК", а також Асоціацією випускників КРОКу.

Кожен учасник зустрічі також зможе особисто долучитися до Руху і підписати Декларацію безхабарності.

Більше про Сергія Гулу читайте на сторінках проекту нашої Асоціації  "Гордість КРОКу. Випускники" -http://alumni.krok.edu.ua/page/23

Завантажити Меморандум про партнерство в PDF