Всеукраїнський молодіжний економічний форум

Всеукраїнський молодіжний економічний форум Університет «КРОК» виступив з ініціативою проведення Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи» – масштабного соціального проекту, покликаного виявити та об’єднати молодих людей, які здатні впливати на майбутнє України та брати активну участь у відбудові її економіки.

Форум проходить за підтримки Міністерства освіти і науки Українита Міністерства економічного розвитку і торгівлі України і вже зацікавив більше 800 школярів та студентів, які задіяні у створенні проектів розвитку своїх міст і областей та у підготовці ключових подій Форуму.

Університет  «КРОК» запрошує до партнерства випускників КРОКу та компанії, в яких вони працюють та очолюють, надавши фінансову, інформаційну або ресурсну підтримку проекту.

Завантажити пропозицію щодо співпраці.

З питань співправці звертайтеся до членів Асоціації випускників КРОКу:

Тамара Поліщук Поліщук Тамара
тел.: 063-163-27-88
(044) 455-57-12 (вн. 157)
Роменська Аніта
тел.: 093- 594-92-20
(044) 455-57-12 (вн. 157)
Аніта Роменська