Загальні збори-2015. Підсумки.

Загальні збори АВУ "КРОК" - 201524 листопада 2015 року відбулися чергові Загальні збори Асоціації випускників Університету «КРОК».  До порядку денного входили наступні питання – звіт Правління та Ревізійної комісії за 2013-2105 р.р. та обрання нових керівних органів і Почесних членів Асоціації. За традицією, завершила збори відкрита платформа, під час якої учасники мали можливість висловити своє бачення подальшого розвитку Асоціації та організації її діяльності.

Гостями Зборів стали також Почесні члени Асоціації - ректор Університету «КРОК» Сергій Михайлович Лаптєв та директор Інституту післядипломної освіти Світлана Максимівна Піддубна.
За підсумками звіту голови Правління Заріпової Світлани Зульфирівни, роботу правління було оцінено, як задовільну.

До складу нового Правління Асоціації, яке буде працювати 2 наступні роки, увійшли:  голова Правління Заріпова С.З.  та члени Правління – Ірина Тулякова, Гліб Шамаль, Олександр Клоков та Альона Янішевська.
Також було затверджено склад Ревізійної комісії: голова – Дмитро Лиганов, члени комісії – Микита Полатайко та Юлія Кунченко.

Почесними членами Асоціації випускників КРОКу рішенням Загальних зборів обрано Паращенко Людмилу Іванівну, Сингаївську Ірину Валентинівну, Міщенка Володимира Спиридоновича та Гусакова Дениса Михайловича.
Голові Правління Заріповій С.З. доручено підготувати детальний письмовий звіт та включити його у розсилку, а поки запрошуємо переглянути презентацію, представлену 24 листопада на Загальних зборах під час звіту Правління:

Звіт Правління АВУ "КРОК" - 2015