Мішель Оден в Києві!

Мішель ОденСтудентів та випускників спеціальності  «психологія», а також всіх, кого цікавить тема материнства, наші партнери запрошують 26-27 березня 2016 року на зустрічі з унікальною людиною, всесвітньо відомим лікарем-акушером, публіцистом, дослідником природних пологів і водних пологів Мішелем Оденом.
Мішель Оден - засновник Науково-дослідного центру первинного здоров'я (Primal Health Research Centre, 1987, Лондон, Великобританія), автор 12 книжок і понад 50 статей, працює в Лондоні, ще у 1970-х рр. започаткував введення в акушерську практику басейнів і домашньої обстановки, займається також вивченням неспецифічних довготривалих наслідків для здоров'я багаторазової вакцинації в ранньому віці.

Дізнавайтеся більше про Мішеля Одена, програму та умови участі на сайті: http://ishchenko.pro/most/oden/

З питань участі на пільгових умовах звертайтеся в каб. 109 - Асоціація випускників КРОКу!
Або пишіть чи телефонуйте нам.