Мій кабінет:

  
  
Я – випускник КРОКу!
Хочу приєднатися!
Студентам КРОКу
Студентам КРОКу
Актуально!
Актуально!
Підтримайте нас!
Зробити добровільний внесок

Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК»-2016

 Правління Асоціації випускників Університету «КРОК» оголошує Конкурс на здобуття стипендії АВУ «КРОК» - 2016!

Конкурс стипендій традиційно орієнтований на кращих студентів нашої alma-mater і проводиться до дня народження Університету, який ми будемо святкувати 15 травня.

 Метою конкурсу є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.
 
За результатами конкурсу може бути надано не менше двох стипендій студентам Університету (починаючи з третього курсу) та/або студентам випускних курсів коледжу денної форми навчання, що мають значні особисті досягнення в науці, культурному житті, спорті або розвитку студентства.
 
Однією з умов участі у Конкурсі цього року є подання проектної ідеї, яка могла би бути реалізована Асоціацією випускників, у наступних сферах: соіціальна, освітня, бізнес, екологія.
 
Звертаємо увагу, що окремі члени та партнери АВУ «КРОК» також можуть присудити учасникам додаткові чи заохочувальні нагороди, які можуть полягати як у матеріальному, так і в моральному заохоченні. Зокрема, цього року ми знову будемо готові вручити «Зелену премію» за практичний внесок у розвиток «зелених» ідей.
 
Прийом заявок триває до 18.00 18 квітня 2016 року!
Матеріали також необхідно попередньо 
вислати на [email protected]

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС-2016
 

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

РЕЗЮМЕ ОСОБИСТИХ ДОСЯГНЕНЬ
 
ФОРМА РЕКОМЕНДАЦІЙНОГО ЛИСТА

ПРОЕКТНА ІДЕЯ
 
Запрошуємо випускників КРОКу та партнерів нашої Асоціації
долучатися до формування призового фонду Конкурсу!

Наші контакти

 


Коментарі

Тут ще ніхто не писав