Звіт про практику студентів КЕПІТу в АВУ "КРОК"

У січні-лютому 2016 року наша Асоціація вперше запросила на практику для студентів 3 курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій спеціальності «маркетинг».

Практиканти АВУ "КРОК"

На запит АВУ «КРОК», в рамках практики, студенти провели дослідження «Портрет випускника КЕПІТу 2006-2014 р.р.», метою якого було дізнатися, де працюють або навчаються випускники Коледжу різних років, які їх досягнення після випуску, а також, наскільки їм цікава ідея створення Клуб випускників КЕПІТу.

На звернення студентів відгукнулося біля 150 випускників. За результатами опитування ми тепер знаємо, що 76% випускників працевлаштовані, 20% ще продовжують навчання.
Серед своїх досягнень випускники відзначили, перш за все,  професійні - 55%, а
25% назвали створення сім’ї та народження дітей.  Ці показники свідчать про пріоритети молоді до 30 років.

Більш ніж 50% опитаних - наймані працівники, 10% - підприємці, 8% - фрілансери. Є й ті, хто обрав державну службу та громадську діяльність.

Ми раді, що 75%  опитаних висловили бажання продовжити комунікацію через Клуб випускників КЕПІТу, чимало випускників вже зараз запропонували різні форми допомоги КЕПІТу та його студентам.

Звіт з практики_АВУ "КРОК"-2016

Ми, як організатори практики, намагалися робити все можливе, щоб студенти отримали якомога більше практичного досвіду. Тому, перш за все, організували для них екскурсії в компанії, в яких працюють випускники КРОКу. Завданням для студентів було - дізнатись, як працюють компанії, які маркетингові задачі розв’язують на своїх позиціях випускники і, головне, - яким чином вони будували свою кар'єру. Сподіваємося, що ці зустрічі вмотивували студентів на постійне самовдосконалення і відкритість у пошуку інструментів та каналів особистісного і професійного розвитку.
Дякуємо членам Асоціації випускників КРОКу
за проведення цікавих екскурсій:

Надія Табанюк -
керуючий партнер
маркетингового агентства QUADRATE28,
яка також запросила студентів до участі
у Marketing Challenge
Надія Сперчун
(Web-студія VINTAGE)

Тут працюють випускники КРОКу та Київського ліцею бізнесу, які також зустрічали наших студентів:
- Ліна Македон;
- Дмитро Яцунський;
- Олександр Руденко

Для наших практикантів ми провели ряд майстер-класів, на яких вони отримали навички телефоних переговорів та знання по роботі з google-формами та  google-диском. Також вони дізналися, які бувають маркетологи і, сподіваємось, і самі визначились, у якій саме сфері хочуть розвиватись і працювати після завершення навчання.
Дякуємо нашим спікерам
за проведення майстер-класів:

Сбродова Марина Михаленко Марія Вальковська Олена
Марина Сбродова -
член АВУ «КРОК»,
бізнес-тренер
Марія Михаленко -
HR менеджер SPG
Олена Вальковська -
член АВУ «КРОК»,
співзасновник та директор
System Marketing Technology

Також дякуємо членам нашої Асоціації,
які допомагали у проведенні практики
на базі АВУ «КРОК»:

Cвітлана Зульфирівна Заріпова  Г.М. Пазєєва  Л.П. Сумбаєва  Ірина Сергіївна Тулякова  М.Д. Полатайко
С.З. Заріпова
Г.М. Пазєєва Л.П. Сумбаєва І.С. Тулякова  М.Д. Полатайко

Організація практики  для нас теж стала цікавим досвідом, який ми обов’язково будемо продовжувати! Якщо ви та ваша компанія бажаєте приєднатися до практичної підготовки студентів, заповнюйте цю форму.