Результати Конкурсу стипендій-2016

Конкурс стипендій

16 травня, на урочистостях з нагоди дня народження КРОКу, було підведено підсумки нашого Конкурсу стипендій!!

Вітаємо Стипендіатів Асоціації випускників Університету "КРОК" 2016 року: Євгенія Савельєва (ФЕП, 4 курс) та Аліну Гольцеву (КЕПІТ, 4 курс)!
"Зелену премію" у розмірі 1 500 грн. було вручено Євгенії Гричик (КЕПІТ, 3 курс).

Призи від партнерів Конкурсу:
- приз від Студії управління часом BogushTime - тренінг "Тайм-менджмент за один день" - отримав Ігор Степанченко (ЮФ, 3 курс);
- стильні сумки від Choice (засновник Аніта Роменська, Стипендіат АВУ "КРОК"-2011) та по сертифікату на 2 осіб від U-Train (засновник Алекс Ястребов, Стипендіат АВУ "КРОК"-2012) отримали Євгеній Савельєв та Олександр Прима (ФЕП, 4 курс);
- приз від члена АВУ "КРОК" Олени Воронцової та Компанії "Флоранж" було вручено Маргариті Жуковій (КЕПІТ, 3 курс);
- всі учасники також отримали подарунові сертифікати на майстер-клас члена АВУ "КРОК", бізнес-тренера Марини Сбродової "Самоменеджмент. Людина як бізнес" та творчі вироби від члена АВУ "КРОК", Стипендіата  АВУ "КРОК"-2010 Олени Жовнір (Сас).

Серед кращих проектів було відмічено проект "KROK-in" (О. Прима), "KROK Law Fest" (Аліна Гольцева) та "Effective communication workshops" (М. Жукова).

Вітаємо наших студентів та щиро дякуємо всім випускникам і партнерам, які підтримали наш конкурс!

НАШІ
ПАРТНЕРИ