Щиро вітаємо Т.В. Фінікова!

Фініков Тарас Володимирович, КРОКУказом Президента України №217/2016 від 18 червня 2016 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесному члену нашої Асоціації, Президентові Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, одному із співзасновників Університету «КРОК», кандидату історичних наук, професору Тарасу Володимировичу Фінікову присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Ми щиросердно вітаємо Тараса Володимировича з цим високим визнанням, бо знаємо на справі, яким потужним є його щоденний і багаторічний внесок у розвиток української вищої освіти!

Пишаємося і радіємо, що наша Асоціація завжди може розраховувати на підтримку такого професіонала і небайдужої людини, яким є Фініков Тарас Володимирович!!!