Мій кабінет:

  
  
Я – випускник КРОКу!
Хочу приєднатися!
Студентам КРОКу
Студентам КРОКу
Актуально!
Актуально!
Підтримайте нас!
Зробити добровільний внесок

Університет «КРОК» – лідер недержавної вищої освіти в Україні

 ТОП-200 Україна

Центр міжнародних проектів НДІ прикладних інформаційних технологій оприлюднив результати ювілейного десятого рейтингу вищих навчальних закладів ІІІ, ІV рівнів акредитації «ТОП-200 Україна». Започаткований у 2006 році, він є єдиним в нашій країні академічним рейтингом, в основу якого покладено порівняння університетів різних типів із застосуванням універсальної системи критеріїв.

Цього року оргкомітетом Національного академічного рейтингу «ТОП-200 України» за підтримки міжнародної наглядової експертної ради рейтингу додатково було введено критерій «Інноваційна діяльність університетів», який вимірювався обсягом інвестицій, зроблених приватним, високотехнологічним бізнесом в стартапи університетів.
За результатами рейтингу 2016 року Вищий навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» посів 1 місце серед недержавних ВНЗ і 59 місце у загальному рейтингу з-поміж двох сотень українських вишів, представлених у «ТОП-200 Україна», зберігши минулорічні позиції.
Сподіваємося, що в цьому результаті є і наша доля участі, бо зв'язок університету з випускниками наразі дуже міцний і постійний. Отже, радіймо і пишаймося!
Вітаємо всіх, хто вважає себе «КРОКівцями» і вболіває за долю Університету, з цим досягненням і бажаємо нашій alma mater нових перемог!

Коментарі

Тут ще ніхто не писав