#KROKalumniFEST_2016 в цифрах

#KROKalumniFESTПідводимо підсумки #KROKalumniFEST - зустрічі випускників КРОКу, яка відбулася у першу суботу червня - 4.06.2016:

- кількість учасників - 230+, серед яких 66 членів Асоціації випускників КРОКу та 7 Почесних членів АВУ «КРОК», більше 30 викладачів та співробітників КРОКу, біля 50 студентів;
- 95,3% зі 108 зареєстрованих та опитаних випускників підтримали ідею зафіксувати день проведення зустрічі випускників КРОКу;
- 12 майстер-класів від випускників університету;
- 8 точок виставок-продажу: випускники-підприємці отримали нових клієнтів та відчутний PR;
- 14 партнерів, які стали активними учасниками фесту або надали призи;
- випусники виграли у студентів у волейбол із рахунком 2:1 :) ;
- 30Гб фото та відеоматеріалів :);
- Facebook: People Reached – біля 10 000, Post Engagement – майже 60 000 (приклад статистики за період 1-7.06.2016).
Крім того:
- зона нетворкінгу, яку забезпечував Центр розвитку кар’єри:
- виставка картин випускника-бізнесмена О. Павловського;
- спортивні майданчики;
- спільний творчий концерт студентів і випускників;
- дитячий майданчик для дітей випускників, яких розважали студенти;
- а також вогнище, мангал, солодощі від студентів і кошти, які було зібрано на благодійному ярмарку-пікнику та передано на лікування батька випускниці.

Отже, #KROKalumniFEST став стартом нової традиції і тепер кожного року буде збирати випускників Університету «КРОК» у першу суботу червня.
Запрошуємо переглянути відеозвіт, який підготували студенти з Медіа-групи "KMG":

Всіх, хто хоче вчасно отримати запрошення
на  #KROKalumniFEST_2017,
просимо залишити свої контакти в цій формі: