International Highlight Event_EANET

27-29 червня 2016 року за участю представників вищих навчальних закладів, випускників-підприємців із України, Грузії, Молдови, Нідерландів, Німеччини та Румунії в м. Кишинів відбувся міжнародний семінар Темпус проекту EANET (Entrepreneurs Alumni Network) по створенню мережі випускників-підприємців.

EANET, KROK, Moldova

На зустрічі Університет «КРОК» представляли:
- Андрій Лотарєв, начальник Управління міжнародного співробітництва,
та члени Асоціації випусників КРОКу:
- Світлана Заріпова (голова АВУ «КРОК»),
- Галина Богаченко (керівник проектів та програм УМС),
- Тамара Поліщук, (керівник центру розвитку кар’єри),
- Анна Солоїд, (засновник проекту Start2GO),
- Марина Сбродова та Дмитро Липовий (члени Бізнес Ліги АВУ «КРОК»).

На заході були обговорені шляхи взаємовигідного співробітництва випускників-підприємців та університетів з різних країн, презентовано успішні стартапи та можливості, які може надати участь у проекті EANET для розвитку підприємництва через кордони з урахуванням розширення доступу до ринків ЄС та регіональних особливостей країн-партнерів. Особлива увага приділялася питанням ІТ-підприємництва та цінності навчання підприємництву в рамках університетських програм.

Зрозуміло, що найбільшою родзинкою заходу був нетворкінг: нові лілові та академічні контакти, активне спілкування та обмін ідеями і думками, обговорення можливостей співпраці, знайомство з культурними особливостями представників різних країн.