Основи успішної юридичної практики

Олеся Сергієнко - член АВУ "КРОК"15 вересня (четвер), з 19.00 до 21.00, запрошуємо взяти участь у майстер-класі, на якому буде презентовано тренінг члена Асоціації випускників КРОКу Олесі Сергієнко "Основи успішної юридичної практики".
Олеся Сергієнко - адвокат, експерт в сфері коучінгу, мотивації, життєвого балансу, управління конфліктами, сімейного та договірного права, Голова Рівненського відділення ВГО «Асоціації адвокатів України, засновник ПП юридичної фірми «Компроміс-Право», член Асоціації випускників КРОКу, має 8-річний успішний досвід юридичної практики.
Читайте більше про спікера на сторінках нашого проекту "Гордість КРОКу. Випускники"

На презентації учасники:
- особисто познайомляться із тренером та будуть мати можливість поставити необхідні запитання.
- дізнаються, як буде проходити тренінг, що отримують учасники в результаті його проходження?
- почують, в чому унікальність авторського тренінгу «Основи успішної юридичної практики», який включає синтез 6 професійних Шкіл міста Києва та 8-річну юридичну практику тренера та інше

УВАГА!
- Два учасника будуть мати можливість виграти участь у тренінгу на безкоштовній основі.
- Перші 3 учасники отримують знижку 50% для участі в тренінгу.

Тренінг розроблений для:
- практикуючих юристів, які бажають розвиватися, отримати необхідні знання, навики, техніки для успішної юридичної практики, дізнаватися саме нове, сучасне, корисне.
- випускників юридичних факультетів, які отримали хорошу базу знань в сфері юриспруденції, для старту успішної юридичної практики.
- адвокатів, які прагнуть отримати сучасні техніки та знання для своєї успішної професійної реалізації

Прохання підтвердити свою участь у заході за допомогою короткої реєстрації: goo.gl/YqDPgj.
!!! До 12.00, 15 вересня 2016 року

Участь за умовами АВУ "КРОК":
вхід - вільний, внесок* - добровільний.
*За нами (крім цікавої теми, спікера та комфортного приміщення) - чай, кава, печиво та цукерки після напруженого робочого дня :)