Безкоштовна онлайн-конференція “SMM Day”

20 жовтня відбудеться “концентрована”  онлайн-конференція «WebPromoExperts SMM Day» - для тих, хто вже працює в SMM та шукає шляхи покращення показників при скороченні бюджетів. Ніяких вступних лекцій про користь соціальних мереж та іншого мотлоху. Тільки кейси та практика!

SMMDay

Дейл Карнеги одного разу сказав: “Особисто я люблю суниці з вершками, але риба чомусь надає перевагу черв’якам”. Щоб кожен учасник конференції отримав саме те, що він шукає, вона поділена на дві частини:

1.    В першому блоці бізнес-аудиторія отримає:
●     Презентацію свіжих кейсів по SMM від провідних компаній - MaxWoman, Баядера Груп;
●     Практичні рекомендації по оптимизації бюджету на 2017 від представника Promodo, Євгена Сафонова;
●     Знайомство з особливостями роботи з лідерами думки від Данон Україна.

2.   В другій половині SMM-спеціалисти зможуть:
●     Отримати нові цікаві інструменти на кожен день від представника Forbes. Украина;
●     Навчитись самостійному запуску таргетованої реклами Сергієм Щербаковим;
●     Власноруч розробити стратегію SMM на прикладі METRO Cash & Carry Ukraine;
●     Познайомитись з новими “фішками” лідогенерації за допомогою Telegram та Instagram.

Доповідачі Вконтакті, Engine, Данон Україна, Баядера Груп, Promodo, Metro, WebPromoExperts та інші чекають на вас.

Більше деталей про конференцію та спікерів ви можете отримати тут.

Для того, щоб соціальні мережі працювали на вас, реєструйтесь!