До зустрічі на KROK LAW FEST 2017

KROK LAW FEST 2016 25–27 жовтня Асоціація випускників «КРОКу» у партнерстві із Коледжем економіки, права та інформаційних технологій реалізували проект, який став переможцем  Конкурсу на здобуття стипендії АВУ «КРОК» – 2016 - молодіжний практико-орієнтований фестиваль KROK LAW FEST. Головним координатором проекту виступила його автор – Стипендіат АВУ «КРОК»-2016, випускниця КЕПІТу, студентка 3-го курсу Університету «КРОК» («Правознавство») Гольцева Аліна.

Підбиття підсумків і нагородження переможців  відбулося на урочистому закритті KROK LAW FEST. Студенти наблизилися до практичного застосування отриманих теоретичних знань, а випускники радо ділилися своїм досвідом і ми впевнено можемо стверджувати, що у нас з'явилася ще одна традиція!
Тож до зустрічі на KROK LAW FEST 2017!

А ось як виглядав KROK LAW FEST в цифрах:
- біля 70 учасників - студентів-юристів КЕПІТу та юридичного ф-ту;
- майже 20 студентів-волонтерів;
8 майстер-класів від юристів - практиків;
- екскурсії в 5 організацій, в яких працюють випускники КРОКу, що радо зустрічали студентів;
4 юридичних бліца;
4 судових засідання за реальними кейсами, в рамках ділової гри;
13 випускників, що підтримали проект, 11 з них - члени АВУ  «КРОК».

Ми щиро вдячні випускникам за високу професійну майстерність, популяризацію юридичних знань, проведення майстер-класів, проведення просвітницьких екскурсій та участь у якості експертів під час ділової гри на нашому фестивалі:

- Бондар Юрій – в.о. начальника відділу систематизації законодавства та узагальнення судової практики Окружного адміністративного суду м. Києва;
Заверуха Ігор – адвокат і партнер Адвокатського об'єднання «Арсенал»;
- Лиганов Дмитро - старший юрисконсульт відділу управління контрактами компанії Lifecell;
Яремчук Олена – патентний повірений, керуючий партнер Юридичної Консалтингової Групи «Яремчук та партнери»;
Олександра Романцова - координатор проектів ГО «Центр Громадянських Свобод» та польового моніторингу з прав людини на Сході України та в Криму:
Панасюк Сергій - Доктор філософії в галузі права, член Союзу юристів України, голова Постійно діючого третейського суду. Доцент кафедри Європейського університету та Вісконсінського Міжнародного Університету (США) в Україні. Автор проекту «Школа права з Сергієм Панасюком»;
Сергій Гула - адвокат, голову Національного руху "НІ Хабарництву! Я не даю і не беру хабарів!»;
- Євген Євтєхов – юрист, адвокат (компанія Law Net);
- Сидоренко Вадим - директор юридичного департаменту українського офісу RSP;
- Пстрак Віталій - юрист (приватна практика);
- Володимир Цьомра - юрист, Адвокатське об'єднання «Арсенал.

Повний звіт та світлини з KROK LAW FEST-2016 дивіться тут: http://alumni.krok.edu.ua/event/299