Конференція “Elearning Forum in Ukraine 2016”

15 грудня м. Київ побачить один з наймасштабніших заходів року. Це буде 1-а Всеукраїнська Конференція з розвитку дистанційного навчання — Elearning Forum in Ukraine 2016.

Elearning Forum in Ukraine 2016

Ми вирішили з'ясувати у організаторів - Платформи eTutorium, чому цей захід відноситься до категорії "Не можна пропустити".
Що буде відбуватися на ELForum 2016?

Під одним дахом зберуться сотні представників освітньої сфери - навчальні центри, ВНЗ, незалежні тренери, викладачі, автори і розробники курсів, коучі, консультанти. Всі, хто зацікавлений у впровадженні нових технологій онлайн-навчання.

Отже, ELForum 2016 - це:
  • 2 потоки: Дистанційне навчання як бізнес & Корпоративне онлайн-навчання.
  • 200+ учасників з усієї України.
  • Найсвіжіша інформація зі світу дистанційного навчання - інсайти, кейси, можливості і практики.
  • 20 спікерів - ТОПових експертів сфери дистанційного навчання.
  • Продуктивний нетворкінг. Готується спеціальна зона для живого обміну ідеями / досвідом / думками, неформального спілкування та корисних знайомств.
  • Подарунки від організаторів і партнерів.
Що отримають учасники?
  • Інсайти, стратегії і кейси по запуску і масштабуванню проектів онлайн-навчання;
  • Керівництва до дії: перехід із оффлайна в онлайн, розробка і масштабування онлайн-курсів, маркетингове просування і створення воронки продажів освітніх проектів та багато іншого;
  • Передові технології та інструменти в сфері дистанційного навчання, впровадження яких гарантовано дасть поштовх вашим освітнім проектам.
Поспішайте забронювати місце на ELForum 2016, щоб побачити все, що відбувається в elearning індустрії.

Для тих, хто не зможе приїхати, буде організована професійна мультікамерна онлайн-трансляція.

Дата: 15 грудня 2016 р.
Місце: м Київ, Готель Premier Hotel Rus