Визначено стипендіатів АВУ "КРОК" 2011 року!

25 травня відбулось нагородження переможців Конкурсу на здобуття стипендії Асоціації випускників КРОКу.

Вітаємо Стипендіатів АВУ "КРОК" 2011 року:

Роменська Аніта (3 курс ф-ту економіки та підприємництва, "економіка підприємства") - стипендія 1 500 грн. Юрчук Владислава (4 курс ф-ту економіки та підприємництва, "фінанси") - стипендія 1 000 грн. Михалків Ольга (4 курс юридичного ф-ту, "психологія") - стипендія 1 000 грн. Солодюк Оксана  (4 курс юридичного ф-ту, "психологія") - стипендія 1 000 грн.

Ми щиро вдячні за участь у конкурсі і бажаємо майбутніх перемог номінантам конкурсу:

Кириленко Анастасія (4 курс ф-ту економіки та підприємництва, програма "КРОК-Лідер"),
Закарчевна Вікторія (4 курс юридичного ф-ту, "психологія") - додаткова нагорода від Почесного члена АВУ "КРОК" Т.В. Фінікова,
Полинцева Юлія (3 курс ф-ту міжнародних відносин, "міжнародна економіка"),
Саліхова Марина (4 курс ф-ту міжнародних відносин, "міжнародна інформація") - додаткова нагорода від члена АВУ "КРОК" за бездоганне оформлення документів, які було подано на розгляд конкурсної комісії,
Фіронов Олександр (4 курс ф-ту економіки та підприємництва, "фінанси").

І номінантам, і стипендіатам було вручено подарунки: візитки, фірмові чашки та цукерки Асоціації.
Ми вдячні випускникам за надані призи:
Потійко Юрію Алійовичу (випуск 1998 року) - президент ЗАТ "Дорадо",
Вальковській Олені (випуск 1999 року) - директор департаменту зв'язків з громадськістю та реклами ЗАТ  "Житомирські ласощі",
Марії Петроченко (випуск 2010 року)!

Подяку від Правління АВУ "КРОК" за дієву підтримку у проведенні конкурсу було вручено члену Асоціації, випускнику 2010 року Микиті Полатайку!