Оподаткування фізичних осіб - семінар

Расім Гаджиєв "Якщо ви дієте порушуючи правила, вас штрафують; якщо ви дієте по правилах, вас оподатковують".- Лоуренс Дж. Пітер.

22 лютого 2017 року запрошуємо на семінар "Оподаткування фізичних осіб".
Про що піде мова на нашому семінарі:
- Поняття податків.
- Які податки ми платимо - їх види, ставки, порядок і терміни оплати.
- В яких випадках необхідно подавати податкову декларацію, порядок її заповнення.

Наш спікер - Расім Гаджиєв – член Асоціація випускників Університету КРОК (юридичний ф-т, 2007). Після закінчення університету працював у різних комерційних структурах, потім (2010-2014 р.р.) працював в органах Державної податкової інспекції України, Міністерства доходів і зборів України, Державної фіскальної служби України, а з вересня 2014 року до листопада 2015 року - помічником судді Вищого адміністративного суду України.
З вересня 2016 року директор, керуючий партнер ТОВ «Law Group «ALS».
Як і в студентські роки, Расім веде активну громадську і політичну діяльність: він є членом правління Об’єднаної Діаспори Азербайджанців України, а під час останніх місцевих виборів висувався як кандидат в депутати Київської міської ради.

Початок о 19:00.
Місце проведення - штаб-квартира АВУ "КРОК",

Зареєструватися та задати питання спікеру можна за посиланням:

Вхід вільний.
Внесок - добровільний