Запрошує Клуб мандрівників

Наталка Кардаш21 серпня 2017 року запрошуємо всіх, хто цікавиться подорожами, на зустріч нашого Клубу мандрівників!

Цього разу пропонуємо познайомитися із країною ліберальнішою за Голландію та щорічним ростом ВВП в 10% - Бангладеш.
Країна, в якій будівельники працюють тільки в брендовому одязі, читають на санскриті та дивляться індійські серіали на телефоні з 4G.

Цього вечора ми дізнаємося як знайти своє місце в найбільш населеній країні світу.
Подумки прогуляємось найдовшим пляжем в світі та вип'ємо семирівневий чай на чайних плантаціях.

Своїм досвідом - як воно жити, працювати та подорожувати в Бангладеш - поділиться Наталка Кардаш - член Асоціація випускників Університету КРОК (ННІ МППО, випуск 2014 р.)

Участь за умовами АВУ "КРОК":
вхід - вільний, внесок - добровільний.

За нами: комфортне приміщення, чай, солодощі та ... кондиціонер :)