Інсайти краудфандингу: як зібрати кошти на свій проект

20 вересня 2017 року запрошуємо всіх, кого цікавить тема залучення коштів, на майстер-клас «Інсайти краудфандингу: як зібрати кошти на свій проект»

Інсайти краудфандингу: як зібрати кошти на свій проект

Краудфандинг - популярний інструмент пошуку фінансування для проектів. Багато цікавих ініціатив виходять на краудфандінг, але далеко не всім вдається зібрати заплановану суму.

Авторки програми професійного наставництва Make Me Better Анна Мазур та Ірина Прокоф’єва поділяться власним досвідом залучення фінансування на Спільнокошті та розкажуть:

• Як правильно спланувати вихід на краудфандинг?
  • Які платформи для краудфандигу існують в Україні?
  • Які комунікаційні інструменти є найбільш ефективними для кампанії?
  • Як уникнути найчастіших помилок під час кампанії?

MakeMeBetter - це перша в Україні відкрита програма професійного наставництва. Цього літа програма запустила краудфандингову кампанію на Спільнокошті з метою зібрати 50 000 грн. за 50 днів. Результат кампанії - 60 156 грн. (120% від запланованої суми).

Час і місце проведення:
20.09.2017, 19:00-21:00