Історичні КіноКРОКи

КіноКРОКиНа численні прохання тих, хто цікавиться історією України, ми починаємо серію зустрічей із Андрієм Павловичем Хорошенюком - кандидатом педагогічних наук, істориком, в коло наукових інтересів якого входить дослідження феномену політичної культури.

Скільки буде таких зустрічей, які сторінки нашої історії - відомі і невідомі - ми будемо розглядати, ми вирішимо безпосередньо з вами.
Але розпочати ми хочемо в незвичному форматі. Ми пропонуємо провести 4 вечора у форматі кіноклубу, а саме переглядаючи фільм Єжи Гофмана "Україна. Становлення нації / Ukraine. The birth of a nation" із коментарями і відповідями на питання від Андрія Хорошенюка.

Отже, стартуємо 10 жовтня (вівторок), о 19:00.
Наступні дати (попередньо) - 17, 24, 31 жовтня, але ми готові обговорювати їх додатково.
Місце зустрічі:

Штаб-квартира Асоціація випускників Університету КРОК - Лагерна, 30-32, оф.109.

Організаційний внесок - 150 грн. за 4 зустрічі або 50 грн. за кожну окремо.
Для студентів та членів Асоціації випускників КРОКу - безкоштовно!

Реєстрація обов'язкова!