Концепція Бізнес Ліги АВУ «КРОК»

EANETЗа дорученням Загальних зборів АВУ «КРОК» (листопад, 2015 р.) протягом лютого-березня 2015 року було розроблено Концепцію Бізнес Ліги нашої Асоціації, метою діяльності якої є створення платформи для об’єднання та ділового партнерства випускників, а також студентів і співробітників КРОКу, які є підприємцями, керівниками вищої ланки, власниками бізнесу.
До складу робочої групи, яка працювала над Концепцією, увійшли представники правління -  Світлана Заріпова та Ірина Тулякова, а також члени Асоціації - Наталія Заверуха, Ірина Кравцова, Марина Сбродова, Галина Богаченко.

Згідно з Концепцією основними
завдання Бізнес Ліги АВУ «КРОК» визначено:
- створення умов для налагодження ділових контактів, обміну досвідом та постійного розвитку управлінців та підприємців;
- сприяння розвитку та просуванню бізнесів членів Бізнес Ліги;
- організація програм міжнародного ділового обміну;
- налагодження партнерських стосунків з іншими професійними та громадськими об’єднаннями;
- допомога випускникам і студентам КРОКу в становленні та розвитку їх, як підприємців, а такожу працевлаштуванні та стажуваннях;
- залучення професійних та інтелектуальних ресурсів для поліпшення якості освітніх програм та створення іміджу КРОКу як інноваційного підприємницького університету;
- проведення фандрайзингових заходів для розвитку Університету «КРОК» та Асоціації випускників Університету «КРОК».

Завантажити Концепцію Бізнес Ліги АВУ «КРОК» (PDF).

Сама ідея створення Бізнес Ліги Асоціації виникла в результаті участі КРОКу та Асоціації випускників уТЕМПУС проекті EANET по створенню міжнародної мережі випускників-підприємців.
Дізнавайтеся більше про хід проекту на сайті: http://tempuseanet.info/