Відкрите Правління АВУ "КРОК"

Стипнедія АВУ "КРОК"10 травня 2018 року, о 19.00, запрошуємо випускників, студентів та співробітників КРОКу, а також партнерів і всіх, хто вболіває за наших конкурсантів, на Відкрите Правління Асоціації випускників КРОКу, на якому буде визначено результати Конкурсу на здобуття стипендії від АВУ "КРОК" 2018 року!

Нагадаємо, що метою конкурсу є визнання, заохочення та нагородження студентів Університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал розвивати спільноту випускників та підтримувати Університет у майбутньому.
Цього року в Конкурсі беруть часть 5 студентів КЕПІТу  та 4 студенти Університету.

Познайомитися ближче із учасниками конкурсу,
їх особистими досягненнями та мотиваційними листами
ви можете за цим посиланням

На Відкритому правлінні всі 9 учасників конкурсу будуть презентувати себе особисто - зокрема, свої досягнення та плани на майбутнє, а також свої проектні ідеї. Приходьте підтримати наших конкурсантів:

Учасники стипендии 2018

За результатами конкурсу буде вручено 2 стипендії (студенту Університету та студенту КЕПІТа), премії "За розвиток зелених ідей" та у номінації
"Лідерство" від випускників КРОКу, а також призи від партнерів Конкурсу.

НАШІ ПАРТНЕРИ
(список постійно поповнюється):

BogushTime Сидоренко і партнери choice
StartNet Яремчук і партнери

НОМЕР ДОМА

НА ОЧІ Advise_logo  PRO.каву
 Independet Star

Тут
може бути
ваше лого

Як стати партнером конкурсу, дізнавайтеся тут: http://alumni.krok.edu.ua/page/107