Стипендії для вступників 2018 року - вперше!

Стипендія Медсесринство

Асоціація випускників Університету «КРОК» та Університет «КРОК»
започаткували СТИПЕНДІЇ для вступників 2018 року!

Метою конкурсу на здобуття стипендії є просування і розвиток нових навчальних програм Університету «КРОК» та підтримка молоді, яка прагне здобувати якісну вищу освіту в Україні.

Під терміном «стипендія» розуміється надання освітньої послуги для здобуття вищої освіти на безоплатній основі протягом першого року навчання.

Учасниками конкурсу можуть бути вступники 2018 року за спеціальністю «Медсестринство»:

- на І курс - на основі повної загальної середньої освіти (денна форма навчання);
   - на ІІІ курс - з дипломом молодшого спеціаліста – випускників медичних коледжів (денна форма навчання),
які вчасно подали до Приймальної комісії Університету повний пакет документів, необхідних для зарахування та особисто заповнили аплікаційну форму на участь у конкурсі.

Ця унікальна пропозиція дозволяє БЕЗКОШТОВНО навчатися впродовж 2018-2019 навчального року!
Скористайтеся можливістю отримати омріяну професію!
Кількість стипендій обмежена (І курс – 10 місць, ІІІ курс – 8 місць).

Ознайомитися із Положенням про конкурс та заповнити аплікаційну форму можна у Приймальній комісії Університету «КРОК».

З усіх питань звертайтесь до Інформаційного відділу Приймальної комісії: (044) 455-57-57, 455-57-07.
Пропозиція діє до 1 вересня 2018 року!