#KROKalumniFEST-2019 - це було чудово!

#KROKalumniFEST_logo 1 червня 2019 року відбувся четвертий #KROKalumniFEST - щорічна зустріч випускників КРОКу. Було дуже багато спілкування, спогадів і нових друзів. Були також і «фішки» від Студ. рад та Культурного центру, нетворкінг, KROK Market, фотозони – пересувні та стаціонарні, творчі виступи, майстер-класи, призи від партнерів, KROK-Bambino – ігрова зона для дітей безпрограшна лотерея, мангал-меню від КРОКівського кафе, Welcome Drink від АВУ «КРОК», а також багато релаксу, музики, нетворкінгу та гумору!

Ми дуже вдячні всім хто був з нами та чекаємо на нові зустрічі - на #KROKalumniFEST-2020!

Великий список тих, кому ми вдячні за підтримку в організації та проведенні цьогорічної зустрічі, та фотозвіт є за цим посиланням!