Бізнес-сніданки з випускниками #1

«Personality&Breakfast» - 30 жовтня ми знову запрошуємо студентів 1-2 курсів на бізнес сніданок до штаб-квартири Асоціації випускників!

Наша спікер Марта Кушик - випускниця КРОКу та КЕПІТу, яка ще зі студентських років мріяла працювати у міжнародній компанії! І не просто мріяла, а робила для цього свідомі кроки - починаючи з активної участі у студентському самоврядуванні!

Марта Кушик
Сьогодні Марта:
CEO- генеральний директор ™ Vivienne - матеріали для нарощування вій №1 в світі - більше 100 000 клієнтів,офіційні офіси в Україні та США.

Шеф редактор журналу Lashmaker - тираж 7 000, доступний в Україні, Польщі, Молдові, Франції, Італії, Румунії, Іспанії, Німеччині, США.

Project manager LashArtUniversity - навчальний центр, в якому є 20 авторських навчальних програм, більше 50 000 випускників.

Про Марту та її професійну пристрасть можна розповідати довго, проте краще прийти і почути все "наживо" та задати свої питання!

Організатори заходу: Асоціація випускників КРОКу та Центр розвитку кар'єри КРОК.

Кількість місць обмежена.
Реєстрація учасників в ЦРК (каб. 109-1)