Зимовий Alumni Weekend

14 грудня ми збираємо всіх на Зимовий Alumni Weekend - передноворічну тусу випускників КРОКу!
Увага - вітається запрошення рідних, друзів, колег!

Зимовий Alumni Weekend

Коротко про головне в цей день:

з 14:00 - штаб-квартира АВУ "КРОК":
- новорічна Alumni-толока - створюємо новорічний настрій, мріємо і будуємо плани на 2020-ий рік, обговорюємо #KROKalumniFEST_2020 тощо

з 17:30 - плавно переміщуємося до актової зали на головну подію дня!

18:00 - актова зала - ВПЕРШЕ на сцені Театр "PLECHI" під керівництвом Романа Дубенського!

На нас очікує прем'єра вистави за п'єсою Р. Дубенського "Поместье веселого апельсина" -https://www.facebook.com/events/537810073735838/ .

Якщо Ви любите театр і цю творчу банду до глибини власної кишені, замовити квитки можна тут!

Після вистави будемо раді продовжити неформальне спілкування в штаб-квартирі Асоціація випускників Університету КРОК або... Київ великий - нам місця вистачить!

Долучайтеся! Буде круто!