Медіація, коучинг, модерація, фасилітація, медитація – просто про тренди!

Каюмова Олена - вебінар 2 липня (четвер), о 19:30 запрошуємо членів нашої Асоціації та всіх, кого цікавить тема сучасних технік та професій, на вебінар "Медіація, коучинг, модерація, фасилітація, медитація – просто про тренди".

Як не загубитися серед слів - медіація, коучинг, модерація, фасилітація, медитація…

Останнім часом ми постійно чуємо про нові професії і терміни, поява яких не тільки розширює наші можливості, а й ускладнює і без цього непростий простір для вибору!

Ми хочемо зупинитися на останніх трендах і разом з вами розібратися, що стоїть за цими словами та що є спільного і відмінного в професіях медіатора, коуча, модератора, фасилітатора.
В результаті короткого вебінару ви дізнаєтеся: чи воно вам потрібно? куди, коли і до кого бігти? де навчатися?

Наш спікер: Каюмова Олена - партнерка агенцїі Family Biz Evolution, підприємець (рітейл сфера), член Асоціації випускників КРОКу (ФМВ, 2005). Практикує та поєднує в роботі ролі коуча, медіаторки, консультантки, модераторки.

Посилання на конференцію в Zoom
буде надіслано персонально електронною поштою
за умови реєстрації: https://forms.gle/wrGMHRxNtXLfZ2m87