Медіація VS Лідерство

РоманцоваЕволюція організаційних форм в кожному з чотирьох секторів суспільства - державному, бізнесовому, громадському та медійному - демонструє нам, що немає кінцевої форми ідеального менеджера.

Проте сучасні керівники не мають часу набувати навички просто так, не маючи уявлення про їх користь для підняття ефективності управлінських процесів.

НГО, міністерство, корпорація чи медіа-холдинг - не важливо, але менеджери процесів та команд є усюди, то чи потрібна їм медіація?

- Чи здатні навички медіатора природньо вписатися в обов'язкові компетенції керівників?
- Коли вони можуть зміцнити лідерську роль управлінця, а де увійдуть в конфлікти?
- Можливо просто потрібно бути якісним замовником медіації та не витрачати час на набуття таких навичок самому?
- Або ж навпаки, час витрачений на розбір медитаційних компетенцій призведе до скорочення часу, що витрачається на конфлікти, які увійшли у смертельне піке та глухий кут одночасно?

Наша спікерка - Олександра Романцова:
- виконавча директорка Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод
- член АВУ "КРОК" (випускниця магістерських програм "міжнародна економіка" та "управління проєктами",
- студентка магістерської програми Бізнес Школа КРОК - BSK "Медиація та менеджмент конфлікту" (2019-2021 р.р.)

Посилання на конференцію в Zoom буде розміщено тут
або надіслано Вам персонально електронною поштою
за умови реєстрації: https://forms.gle/BAuxvrm6RoWUjY5v5