Про результати Загальних зборів - 2020

Вчора, 13 липня, відбулися планові Загальні збори Асоціації випускників КРОКу, на яких було заслухано звіт Правління за 2018-2020 р.р., обрано новий склад керівних органів та Почесних членів нашої Асоціації!

За традицією, завершила збори вільнаа платформа, під час якої учасники мали можливість висловити своє бачення подальшого розвитку Асоціації та організації її діяльності.

А ось нетрадиційним стало проведення зборів онлайн - це було вперше, але точно не востаннє, бо таки формат дозволив долучити навіть тих членів нашої організації, які проживають навіть в інших країнах!

Отже, повідомляємо про прийняті рішення:

1. Роботу Правління 2018-2020 р.р. визнано задовільною. Звіт Ревізійної комісії затверджено.
2. Почесними членами АВУ «КРОК» обрано Людмилу Федорівну Мелько та Ірину Тулякову – дізнавайтеся більше тут!

Почесні члени АВУ "КРОК" 2020

3. Головою Правління АВУ «КРОК» обрано члена Асоціації, директора Центру розвитку кар’єри Олександра Федоровича Карлова Карлов О.Ф. - голова правління АВУ "КРОК" (з липня 2020 року)
Заріпова С.З. - Почесна президентка АВУ "КРОК" (з липня 2020 року) 4. Світлану Зульфирівну Заріпову, яка стояла у витоків створення Асоціації і 13 років була її головою правління, обрано Почесною президенткою Асоціації випускників Університету "КРОК"!

5. Затверджено склад керівних органів Асоціації на 2020-2022 р.р.:

Правління АВУ "КРОК" 2020-2022

Ревізійна комісія АВУ "КРОК" 2020-2022

Дякуємо всім, хто був активною частиною Асоціації у звітний період!

Новій команді бажаємо натхнення та успіху, яскравих ідей та проєктів,
а, головне – підтримки небайдужих випускників та керівництва нашої Alma Mater!

Зверніть увагу на зміни на сторінці НАШІ КОНТАКТИ