Бізнес-шоу 2011

Запрошуємо студентів і випускників Університету «КРОК» взяти участь у Бізнес-шоу 2011 - першій масштабній конференції про підприємництво та успіх в бізнесі в форматі шоу.

1 день, 10 спікерів рівня ТОП-100 в Україні, більше 1000 учасників -
це унікальна формула Бізнес Шоу!

Унікальний контент
За один день «Бізнес Шоу» Ви зможете почути 10 Історій успіху від кращих бізнесменів і топ-менеджерів України, поставити питання та отримати практичні поради і рекомендації.
За один день «Бізнес Шоу» Ви зможете поспілкуватися з безліччю підприємців, знайти корисні ділові контакти, потенційних партнерів, працівників або роботодавців.
Унікальний формат
Обраний організаторами формат проведення вже дуже популярний в США і Європі, але є новинкою для України.
Edutainment (освіта + розвага) - це спосіб організації навчання в інтерактивному, цікавому, живому форматі.

5 фактів про Бізнес Шоу 2011
Коли: 17 грудня
Де: Київ, Український дім
Ведучий: Сергій Кузін - муз. продюсер «Фабрики зірок 4», ген. директор «Русское радио Україна», телеведучий на Новому каналі і Радіо Рокс.
Спікери: кращі бізнесмени і топ-менеджери України рівня ТОП-100.
Учасники: понад 1000 підприємців, менеджерів середньої і вищої ланки, амбітних студентів.

Знайти більш детальну інформацію і переглянути презентацію можна на сайті www.bizshow.com.ua

Додатковий бонус для членів Асоціації випускників Університету «КРОК»

Для отримання промо-коду напишіть або зателефонуйте:
Світлана Зульфирівна, 050 547 18 86, 093 403 51 88, [email protected]